Vés al contingut

Oficina de Relacions Internacionals

Dr. Silvia Mas Sañé
Degana de la Facultat de Ciències Socials
Directora de Qualitat, Serveis Acadèmics i Relacions Internacionals
smas@umanresa.cat

Estefania Ruiz Molina
Estudiants OUTGOING i Mobilitat de Professorat i Personal
eruiz@umanresa.cat

Sònia Serra Armengol
Estudiants INCOMING i Convenis d'Intercanvi
sserra@umanresa.cat

Coco Vilaseca-Whitehead
Cap de l'Oficina de Relacions Internacionals
cvilaseca@umanresa.cat

COORDINADORS ACADÈMICS INTERNACIONALS

FACULTAT DE CIÈNCIES DE LA SALUT

Estudis de Fisioteràpia: Rémi Gontié
rgontie@umanresa.cat

Estudis d'Infermeria: Daniel García
dgarcia04@umanresa.cat

Estudis de Podologia: Gemma Sangüesa
gsanguesa@umanresa.cat

Estudis de Logopèdia: Sandra Espino
sespino@umanresa.cat

FACULTAT DE CIÈNCIES SOCIALS

Estudis d'Administració i Direcció d'Empreses: Jordi Franch
jfranch@umanresa.cat

Estudis d'Educació Infantil: Gabriel Lemkow
glemkow@umanresa.cat

 

 

 

Contacta'ns

Si tens alguna qüestió, nosaltres tenim la resposta

Contacte